Poradie jazdcov a tímov sezóna 2018

1. january 2018 at 9:00 | Majkkonen |  NEWS
ŠAMPIONÁT JAZDCOV 2018

P.JazdecBodyAuBhChAzEsMoCaFrAGbDeHuBeItSgRuJUsMxBrAe
1.L. Hamilton3831815122525151025-1825251825252525151225-
2.S. Vettel3022525412121825101525-1825121515812188-
3.K. Räikkönen25115-1518-1281518151515-18101210251515-
4.V. Bottas23741818-1810186-1218101215121818101010-
5.M. Verstappen2348-10-152151825-12-1510181015182518-
6.D. Ricciardo15812-25-10251212-10-12--8812--12-
7.N. Hülkenberg69688--462-810---1--88--
9.S. Pérez58---152---616-106-164-1-
8.K. Magnussen55-101-8--8102-64--4---2-
9.F. Alonso50106664---44-4--6------
11.E. Ocon49-1---82-864-88-22----
12.C. Sainz451-2106144---2-44-16---
13.R. Grosjean35--------12-816---4--4-
14.Ch. Leclerc33---81-112-----26--66-
15.P. Gasly29-12---6-----82-----1--
16.S. Vandoorne1224-2--------------4--
17.M. Ericsson9-2------1-2-1----12--
18.L. Stroll6---4---------2-------
19.B. Hartley4---1------1------2---
20.S. Sirotkin1-------------1-------

POHÁR KONŠTRUKTÉROV 2018

P.TímBodyAuBhChAzEsMoCaFrAGbDeHuBeItSgRuJUsMxBrAe
1Mercedes AMG6202233302543252831-3043353040374343252235-
2.Scuderia Ferrari5534025193012303325334015332530252718373323-
3.Red Bull Racing39220-35-25272730251012121510261827182530-
4.Renault Sport F111478101065106-8102-45-1148--
5.Haas F1 Team90-101-8--82228710--44--6-
6.McLaren F1 Team621210684---44-4--6---4--
7.Racing Point FI48------------1814--84-1-
8.Sauber F1 Team42-2-81-113-2-1-26-186-
9.Toro Rosso33-12-1-6----182--3-21--
10.Williams Racing7---4---------3-------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Reklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© kimiraikkonen.er.cz / raikkonen-f1.blog.cz | Kimi Raikkonen Fan Site | © 2008 - 2018, All Rights Reserved |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------