Nejnovější Kimiho vyjádření k sezóně 2019

11. july 2018 at 17:39 | Vrabček |  NEWS

Martin Brundle: Máš dobře rozjetou sezónu, Kimi, vyhrál jsi pohár jezdců v roce 2007. Můžeš vyhrát závod tento víkend?

Kimi: Už jsem dnes jeden vyhrál! :)

Martin: Ještě to nevíme… :)

Kimi: Okay…. J Předpokládáme…

Martin: Tento víkend se staneš druhým nejzkušenějším pilotem Ferrari v historii F1, druhý za Michaelem Schumacherem. Můžeš ho překonat ke konci sezóny příštího roku. Stane se tak?

Kimi: Nevím, není to tak úplně na mém rozhodnutí. Jsem v podobné situaci už mnoho let, mnoho let smlouva na jeden rok. Není to pro mě nic nového. Myslím si, že ví (Ferrari), co preferuji. Myslím si, že jezdím dobře a to je pro mě dostačující. Nemyslím si, že jsem někdy snad jezdil lépe, i když výsledky můžou říkat něco jiného, ale to je jiný příběh. Takhle to cítím, užívám si závodění a to je to hlavní. Takhle to může pokračovat dál, ale není to plně v mých rukou.

Johnny Herbert: Řekl jsi, že to není na Tvém rozhodnutí, ale pokud by se ve Ferrari něco změnilo, budeš chtít tak jako tak zůstat v F1, budeš hledat jiné místo?

Kimi: Vždycky jsou jiné možnosti, ale jsem rád tam, kde jsem teď. Určitě se před dalším rokem dozvíme, co se stane. Takže jak jsem řekl, ještě nic nevím.

Martin: Jsme velmi rádi, že jsme Ti mohli ukázat pár triků, které by pro Tebe mohli být užitečné v závodě…

Kimi: Johnny z toho byl víc nadšený než my dva dohromady (Kimi a Martin)… :)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© kimiraikkonen.er.cz / raikkonen-f1.blog.cz | Kimi Raikkonen Fan Site | © 2008 - 2018, All Rights Reserved |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------